444 80 95

Hakkımızda

Hakkımızda

OKULLU GIDA 1930 yılında Ankara’da kuruldu İlk etapta gıda toptancılığı alanlında faaliyet gösteren firmamız ilerleyen yıllarda bu ticarete zeytin ve zeytinyağı alım-satım işinin de dâhil edilmesi ile birlikte büyümeye başladı. Büyümenin etkisi ile 1994 yılına kadar aile şirketi olan yapımız, kurumsal bir şirket konumuna ulaşmıştır

1990’lı yılların başında Balıkesir’in Edremit ilçesinde 8.000 m2 kapalı, toplamda 30.000 m2’lik bir alana sahip olan işletme şu anda 18.000 m2 kapalı alan ve toplamda 53.000 m2’ lik bir alanda üretimine devam etmektedir. Gelişen teknolojinin getirdiği yenilikleri en iyi şekilde takip eden firmamız kısa süre içerisinde gıda sektöründe adından söz ettiren bir konuma ulaşmıştır.

 

OKULLU GIDA’nın faaliyet alanı salamura siyah ve yeşil zeytin imali, zeytin depolama, işleme ve paketlemedir. Yıllık zeytin işleme ve üretim kapasitemiz 25.000 ton’dur. Üretimi gerçekleştirmek için bölgede birçok kişiye iş istihdamı sağlamaktadır. ISO 9001, ISO 22000, FSSC 22000 Kalite yönetim sistemi belgelerine sahip OKULLU GIDA mevcut olan bu belgelerin gerektirdiği şartlarla üretim yapmakta ve rakipleri ile rekabet halinde iken aynı zamanda kendi bünyesinde de kaliteyi korumak ve daha da yükseltmek için devamlı yarış halindedir. Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz firma çalışanlarının da katılımı ve yönetimin de desteğiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 

OKULLU GIDA olarak bizler Türkiye’nin en iyi zeytin bahçelerinden topladığımız en kaliteli zeytinleri ve aynı zamanda kendi adımızı taşıyan zeytin bahçelerimizde uzman kişilerce yetiştirilen 1.sınıf Zeytinleri gıda mühendislerimizin kontrolünde sizlere sunmak ve sofralarınızda ailenizin bir parçası olarak yerimizi almak için sürekli çalışmaktayız. OKULLU GIDA yurt içinde ve yurt dışında geniş bir pazara sahip iken mevcut durumunu daha da ileri götürmek, pazar payını daha da arttırmak için uzman satış kadrosu ile çalışmalarına bütün hızıyla devam etmektedir. Ürün yelpazesini daha da genişletmek, araştırma geliştirme çalışmaları ile yeni lezzetler oluşturup bunları tüketicilerin beğenisine sunmak için çalışmaktadır.

 

Faaliyet gösterdiğimiz her çalışma ortamında çevreyi, sürekli iyileştirme ve sürdürülebilir kalkınma kapsamında korumayı hedefleyerek, geri kazanım olanağı olan çevre dostu malzemeleri kullanmayı ve bunların geri kazanımını sağlayacak araştırma, iyileştirme ve uygulamaları yürütmeyi, eğitim ve iletişim ile alt işverenlerimiz de dâhil tüm çalışanlarımız da çevre bilinci oluşturmayı bir sosyal sorumluluk olarak bilmekte ve uygulamaktayız. Kurulduğu günden bu güne devamlı kendini yenileyen OKULLU GIDA siz sevgili tüketici dostlarımızla beraber hep ileri adımlar atacak kalitesinden asla taviz vermeyecektir.

1 96
© Cem Zeytin. 2018 tüm hakları saklıdır.
Edremit-Balıkesir Asfaltı 4.km Havran - Balıkesir
444 80 95
info@cemzeytin.com.tr
FacebookTwitterLinkedinYoutubeinstagram